EBECO – B2 1350 – lodní
61,589.00 Kč s DPH
Jednonápravový lodní přívěs do 1350 kg s oporným kolem
Převážecí brzděný vozík určený na převoz lodí. Rám vozíku je svařený a žárově zinkovaný spolu se všemi částmi vozíku. Pro uchycení navijáku a gumového dorazu pro přední část lodi. Stabilizační systém automaticky zafixuje trup lodi při náběhu na vozík. Žárové zinkování je zárukou odolnosti i při používání v slané vodě. V ceně přívěsného vozíku je naviják s navíjecím pásem značky Knott.
Oporné kolo je zahnuté v ceně přívěsného vozíku.
Dostupné na objednávku
13
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
SKU:
B2-100001
Kategorie: Přívěsy na lodě
Popis
Specifikace přívěsu
| Celková hmotnost: | 1350 kg |
| Užitková hmotnost: | 1105 kg |
| Hmotnost vozíku: | 245 kg |
| Celková délka: | 572 x 208 cm x 95 cm |
| Maximální délka lodě: | 600 cm |
| Pneumatiky: | 165 C R13″ |
| Brzdy: | ano |
| Náprava: | Knott 1350 kg (voděodolná) |
| Zástrčka: | 13-pólová |
| Konstructční rychlost: | 130 km/h |
| Možnost naložit loď s plochým dnem: | ano |
Další informace
| Hmotnost | 245 kg |
|---|---|
| Rozměry | 572 × 208 cm |
| Brzdy | |
| Max. hmotnost | |
| Nápravy | |
| Použití a jiné | |
| Opěrné kolo |
Bez opěrného kola ,S opěrným kolečkem |
Související produkty
EBECO B1 lodní přívěs pro skútry
Skladem
34,243.00 Kč – 34,943.00 KčRozpětí cen: 34,243.00 Kč až 34,943.00 Kč s DPH
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
