EBECO N2 set s nástavbami a plachtou + opěrné kolo
22,750.00 Kč s DPH
EBECO N2-2m set s nástavbami a plachtou + oporné kolo obsahuje následující položky:
– přívěs Ebeco N2
– Nástavby bočnic pro N2
– Krycí plachta plochá N2
– Oporné kolo s držákem
Jednonápravový nebrzděný přívěs do 750 kg
Základem vozíku je vysoce pevnostní ocelová konstrukce z ohýbaných profilů, která zaručuje dlouhou životnost. Všechny ocelové části jsou žárově zinkované. Bočnice jsou vyrobené z pozinkovaného plechu. Zadní bočnici je možné sklopit i odnímat. Na podlaze jsou 4 oka na uchycení nákladu.

6
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
SKU:
0007-30013-00 N000119 N000120 0080-70000-0 N000306
Kategorie: Akční sety
Popis
Specifikace přívěsu
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Užitková hmotnost: | 620 kg |
| Hmotnost vozíku: | 130 kg |
| Celková délka: | 288 x 160 cm |
| Rozměry ložné plochy: | 200 x 122 (možnost vložit dvě europalety) |
| Výška přívesu: | 50 cm (od země po ložnou plochu) |
| Výška bočnic: | 30 cm + 40 cm nadstavby bočnic |
| Tloušťka plechů bočnic: | 1,5 mm |
| Tloušťka překližky: | 9 mm |
| Pneumatiky: | 155/70 R13″ |
| Brzdy: | nie |
| Náprava: | Knott 750 kg |
| Konstrukční rychlost: | 130 km/h |
| Zásuvka: | 7-pólová |
Další informace
| Hmotnost | 130 kg |
|---|---|
| Rozměry | 288 × 160 × 78 cm |
| Rozměry ložné plochy |
200 x 122 (možnosť vložiť dve europalety) |
| Brzdy | |
| Max. hmotnost | |
| Nápravy | |
| Velikost kola | |
| Opěrné kolo |
S opěrným kolečkem |
