Vysoce kvalitní kovový blatník vyrobený z odolného pozinkovaného plechu, vhodný pro 13″ kola.
– Rozměry: délka 680 mm x výška 350 mm x šířka 200 mm
– Blatník je univerzální a lze jej použít na pravé i levé straně.
800.00 Kč s DPH
Materiál: odolný pozinkovaný plech
Barva: stříbrná
Rozměry:
šířka – 200 mm
délka – 680 mm
výška – 350 mm
Upevňovací prvky nejsou součástí balení.
Vysoce kvalitní kovový blatník vyrobený z odolného pozinkovaného plechu, vhodný pro 13″ kola.
– Rozměry: délka 680 mm x výška 350 mm x šířka 200 mm
– Blatník je univerzální a lze jej použít na pravé i levé straně.
| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Náhradní díly | , |
Skladem
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 103 × 17 × 22 cm |
| TYP PRÍVESU - šírka |
pre prívesy N2 a N2,5 – 1372 mm ,pre prívesy N5,N6,N7 – 1404 mm ,pre prívesy WT – 1315 mm |
Skladem
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 2 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Skladem
Skladem
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 5 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Skladem
Skladem
Ještě u nás nemáte účet?
Vytvořit účet
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.