„Hliníkový nosič bicyklů do 15 kg“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Nástavby bočnic na přívěsy EBECO N5,3 – N6,3 – N7,3 – N5,3B
12,000.00 Kč s DPH
Pozinkované nástavby s jednoduchou montáží zvyšují užitkovou výšku vozíku o 40 cm.
Nástavby bočnic na přívěsy EBECO N5,3 – N6,3 – N7,3 – N5,3B – je určeno jako příslušenství pro typy:
18
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
SKU:
0279-00600-0
Kategorie: Náhradní díly a příslušenství, Nástavby bočnic
Štítky: pro EBECO N5.3, pro EBECO N5.3B, pro EBECO N6.3, pro EBECO N7.3
Další informace
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 320 × 42 × 30 cm |
| Příslušenství | , , |
| Náhradní díly | , , |
Související produkty
Námořní systém pro přívěsné vozíky WT
Dostupné na objednávku
Příčný držák nosiče bicyklů nad plachtu nosnost 75 kg / 1 ks
Skladem
2,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 103 × 17 × 22 cm |
| TYP PRÍVESU - dĺžka |
pre prívesy N2 – 2148 mm ,pre prívesy N5,N6,N7 – 2347 mm ,pre prívesy WT – 1978 mm ,pre prívesy N2,5 – 2642 mm |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Podpěrná noha s držákem na EBECO WT a N5,N6,N7
Skladem
2,000.00 Kč s DPH
Pozinkovaná podlaha 1,5mm
Skladem
4,500.00 Kč – 5,000.00 KčRozpětí cen: 4,500.00 Kč až 5,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 2 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
