Podpěrová noha s držákem na N2 a N2.5
1,700.00 Kč s DPH
Podpěrová noha s držákem.
Produkt vhodný k přívěsům EBECO N2 a N2.5
Výškou nastavitelná podpěrová noha přívěsu je praktickou pomůckou na spolehlivé parkování přívěsů.
Pomáhá, aby se nakládání a vykládání přívěsu mohlo vykonávat bezpečně.
Držák s páčkovým zámkem Ø48mm, noha Ø48mm/700mm.
Podporná noha s držákem.
Produkt vhodný k přívěsům EBECO N2 a N2.5
Výškově nastavitelná podporná noha přívěsu je praktickou pomůckou pro spolehlivé parkování přívěsů.
Pomáhá, aby nakládání a vykládání přívěsu mohlo být prováděno bezpečně.
Držák s páčkovým zámkem Ø48mm, noha Ø48mm/700mm.
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 75 × 25 × 25 cm |
Související produkty
Příčný držák nosiče bicyklů nad plachtu nosnost 75 kg / 1 ks
Skladem
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 103 × 17 × 22 cm |
| TYP PRÍVESU - šírka |
pre prívesy N2 a N2,5 – 1372 mm ,pre prívesy N5,N6,N7 – 1404 mm ,pre prívesy WT – 1315 mm |
Pozinkovaná podlaha 1,5mm
Skladem
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 2 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Hliníková slzičková podlaha 2mm pro přívěsy N2 a N2,5
Skladem
Hliníková slzičková podlaha 2mm pro sklápěcí přívěsy
Skladem
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 5 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Plachta krycí s konstrukcí EBECO N5,N6,N7
Skladem
