„Plastový blatník 13″ – černý, nevrtaný“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Zvedací zařízení pro EBECO N5,N6,N7
1,700.00 Kč s DPH
Zvedací zařízení slouží k jednoduchému vyklopení přívěsu a následně nakládání.
Maximální zdvih je 360 mm
Nosnost do 1000 kg
Zvedací zařízení pro EBECO N5,N6,N7– je určeno jako příslušenství pro typy:
17
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
Další informace
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Příslušenství | , , , |
Související produkty
Příčný držák nosiče bicyklů nad plachtu nosnost 75 kg / 1 ks
Skladem
2,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 103 × 17 × 22 cm |
| TYP PRÍVESU - dĺžka |
pre prívesy N2 – 2148 mm ,pre prívesy N5,N6,N7 – 2347 mm ,pre prívesy WT – 1978 mm ,pre prívesy N2,5 – 2642 mm |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Podpěrná noha s držákem na EBECO WT a N5,N6,N7
Skladem
2,000.00 Kč s DPH
Pozinkovaná podlaha 1,5mm
Skladem
4,500.00 Kč – 5,000.00 KčRozpětí cen: 4,500.00 Kč až 5,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 2 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Hliníková slzičková podlaha 2mm pro přívěsy N2 a N2,5
Skladem
6,000.00 Kč – 8,000.00 KčRozpětí cen: 6,000.00 Kč až 8,000.00 Kč s DPH
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Hliníková slzičková podlaha 2mm pro sklápěcí přívěsy
Skladem
7,000.00 Kč – 9,000.00 KčRozpětí cen: 7,000.00 Kč až 9,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 5 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
