Slovenský motoristický nadšenec Rasťo Chvála sa rozhodol, že jeho garáž potrebuje trochu šmrncu. A čo si vybral? No predsa náš multifunkčný skladací príves WallTrailer v žiarivej oranžovej farbe, ktorá by zahanbila aj západ slnka!
34,505.00 Kč – 34,513.50 KčRozpětí cen: 34,505.00 Kč až 34,513.50 Kč s DPH

WallTrailer je jedinečný prívesný vozík, ktorý Vám ušetrí množstvo priestoru, pretože sa dá zložiť na šírku 38 cm. Vďaka bohatému príslušenstvu je veľmi variabilný a má mnoho možností použitia. Jedinečný mechanizmus umožňuje rýchle a jednoduché sklopenie vozíka. Tým, že sa WallTrailer dá sklápať, taktiež nijako nestráca na kvalite, životnosti a odolnosti. Bol testovaný v najrozsiahlejšom skúšobnom areáli v strednej Európe Tatra Kopřivnice. Testy prebiehali na rôznych špeciálnych okruhoch a vozovkách pri preťažení a vo vysokej rýchlosti. Základom vozíka je vysokopevnostná zváraná oceľová konštrukcia z uzavretých profilov, ktorá zaručuje dlhoročnú životnosť. Všetky oceľové časti sú žiarovo pozinkované. Bočnice sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Všetky bočnice je možné sklápať aj odnímať. V podlahe sú je umiestnený 4x úchyt gurtne.
Špecifikácia prívesu
| Celková hmotnosť: | 750 kg |
| Úžitková hmotnosť: | 570 kg |
| Hmotnosť vozíka: | 180 kg |
| Celkové vonkajšie rozmery: | 309 x 160 cm |
| Celková hĺbka zloženého vozíka od steny: | 38 cm |
| Rozmery ložnej plochy: | 185 x 118 |
| Výška prívesu: | 45 cm (od zeme po ložnú plochu) |
| Výška bočníc: | 30 cm |
| Hrúbka plechov bočníc: | 1,5 mm |
| Hrúbka preglejky: | 9 mm |
| Pneumatiky: | 4,5 – R10 C |
| Brzdy: | nie |
| Náprava: | Knott 750 kg |
| Konštrukčná rýchlosť: | 130 km/h |
| Zástrčka: | 7-pólová |



Slovenský motoristický nadšenec Rasťo Chvála sa rozhodol, že jeho garáž potrebuje trochu šmrncu. A čo si vybral? No predsa náš multifunkčný skladací príves WallTrailer v žiarivej oranžovej farbe, ktorá by zahanbila aj západ slnka!
Rasťo, ako správny zvedavec, neodolal a hneď po prevzatí vo výrobe u nás v Nižnej sa pustil do testovania. Video, ktoré natočil, je ako malá motoristická telenovela – sledujeme napínavé rozkladanie prívesu, vzrušujúce nakladanie motorky a prehľad rôzných doplnkov.
Mimochodom, tie doplnky? Nájdete ich na našom webe. Prehľad doplnkov nájdete na našom blogu: Prehľad doplnkov pre WallTrailer .
Len sa pripravte – doplnky môžu vyvolávať závislost! Ale nebojte sa, prvý krok k uzdraveniu je priznať si problém. A druhý? Kúpiť si WallTrailer, samozrejme!
Nie ste si istí, ktoré doplnky potrebujete alebo ktoré doplnky vám vieme ponúknuť? Zavolajte nám a naši predajcovia vám poradia kedykoľvek, aj cez víkendy na 601 510 733
Ako Rasťo Chvála postavil WallTrailer za 4 minúty si pozrite TU.
Na prívesy používame výlučne nápravy značky KNOTT.
Telo nápravy tvoria dva štvorcové profily medzi ktoré sú nalisované štyri torzné gumy, ktoré zabezpečujú komfortné pruženie a bezpečnú jazdu
Náš TIP: Pre dlhšiu životnosť odporúčame príves nepreťažovať a nenechávať dlhodobo zaťažený.
Protišmyková fóliovaná preglejka – vyrobená z dreva breza s hrúbkou 9 mm. Zabezpečuje dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Hrany preglejky sú upravené náterom voči nasiaknutiu vody. Preglejka je ku prívesu prichytená veľkoplošnými oceľovými nitmi a skrutkami.
Vznikne tak možnosť prepravy nadrozmerných tovarov
Náš TIP: pri jazde s prázdnym prívesom odoberte zadné čelo a znížite spotrebu
| Hmotnost | 180 kg |
|---|---|
| Rozměry | 185 × 118 × 45 cm |
| Rozměry ložné plochy |
185 x 118 cm |
| Brzdy | |
| Max. hmotnost | |
| Nápravy | |
| Použití a jiné | |
| Barva přívěsu |
bez farby ,Béžová ,Červená – RAL 3020 ,Čierna – RAL 9005 ,Modrá – RAL 5010 ,Zelená – RAL 6001 ,Žltá – RAL 1018 |
SEZÓNNE MEGA ZĽAVY
Najlacnejšie prívesydo 750 kg
Skladacie prívesydo 750 kg
Vyklápacie prívesy750 - 2000 kg
Motorkové prívesy750 - 1400 kg
Záchranársky príves
Akciové sety750 - 2000 kg
Kolesá pod prívesomod 750 - 2000 kg
Lodné prívesy750 - 1350 kg
Náhradné diely a príslušenstvoJeště u nás nemáte účet?
Vytvořit účet