EBECO B1 lodní přívěs pro skútry
34,243.00 Kč – 34,943.00 KčRozpětí cen: 34,243.00 Kč až 34,943.00 Kč s DPH
EBECO B1 750 – lodní přívěs pro skútry do 750 kg.
Přívěsný nebrzděný vozík určený k převozu lodí. Rám vozíku je svařovaný a žárově pozinkovaný spolu se všemi částmi vozíku. Pro uchycení navijáku a gumového dorazu pro přední část lodi. Stabilizační systém automaticky zafixuje trup lodi při náběhu na vozík. Žárové pozinkování je zárukou odolnosti i při používání v slané vodě. Lodní přívěs pro skútry má v ceně naviják s navíjecím pásem značky Knott.
Možnost výběru varianty s/bez opěrného kola:
12
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
SKU:
-
Kategorie: Přívěsy na lodě
Popis
Specifikace přívěsu
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Užitková hmotnost: | 572 kg |
| Hmotnost vozíku: | 178 kg |
| Celková délka: | 502,5 x 187 cm x 95 cm |
| Maximální délka lodi: | 550 cm |
| Pneumatiky: | 155/70 R13″ |
| Brzdy: | nie |
| Náprava: | Knott 750 kg (voděodolná) |
| Zástrčka: | 7-pólová |
| Konstrukční rychlost: | 130 km/h |
| Možnost naložit loď s plochým dnem: | ano |

Další informace
| Hmotnost | 181 kg |
|---|---|
| Rozměry | 502 × 187 cm |
| Brzdy | |
| Max. hmotnost | |
| Nápravy | |
| Použití a jiné |
Související produkty
EBECO – B2 1350 – lodní
Dostupné na objednávku
61,589.00 Kč s DPH
