„Plastový blatník 13″ – černý, nevrtaný“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Perforované nadstavby bočnic T3/T4
15,000.00 Kč s DPH
Snímatelná pozinkovaná nadstavba. Vzadu a také vpředu otevíratelná.
Výška 50 cm
Perforované nadstavby bočnic – jsou určeny jako příslušenství pro typy:
5
Lidé, kteří si právě prohlížejí tento produkt!
SKU:
0017-60000-0
Kategorie: Náhradní díly a příslušenství, Perforované bočnice
Štítky: Ebeco T3, EBECO T3 – 13, EBECO T4 – 14, EBECO T4 – 20
Další informace
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Příslušenství | , |
| Náhradní díly | , |
Související produkty
VČELAŘSKÁ NÁSTAVBA – E 10 (10 úlů) – pro přívěsy N5, N6, N7 (1,26 m x 2,20 m)
Skladem
Námořní systém pro přívěsné vozíky WT
Dostupné na objednávku
Příčný držák nosiče bicyklů nad plachtu nosnost 75 kg / 1 ks
Skladem
2,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 103 × 17 × 22 cm |
| TYP PRÍVESU - dĺžka |
pre prívesy N2 – 2148 mm ,pre prívesy N5,N6,N7 – 2347 mm ,pre prívesy WT – 1978 mm ,pre prívesy N2,5 – 2642 mm |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Pozinkovaná podlaha 1,5mm
Skladem
4,500.00 Kč – 5,000.00 KčRozpětí cen: 4,500.00 Kč až 5,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 2 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Hliníková slzičková podlaha 2mm pro sklápěcí přívěsy
Skladem
7,000.00 Kč – 9,000.00 KčRozpětí cen: 7,000.00 Kč až 9,000.00 Kč s DPH
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 300 × 150 × 5 cm |
| ROZMER - TYP PRÍVESU |
1496×2997 mm – N5.3-N5.3B-N6.3-N7.3 ,1250×2192 mm – N5-N5B-N6-N7 |
Výběr možností
Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu
Krycí plachta s konstrukcí 150 cm – EBECO N5,3-N6,3-N7,3
Skladem
20,000.00 Kč s DPH
